Project Description

ŚLUB NA KOS

Rodzaj Ślubu:
Ślub cywilny & symboliczny

Strefa czasowa:
Polska – 1h

Waluta:
Euro

Sezon:
od kwietnia do listopada

DOSTĘPNE WARIANTY

ŚLUB W RATUSZU
W MIEŚCIE KOS

Miasto Kos będące stolicą wyspy o tej samej nazwie, charakteryzują urokliwe, białe budynki utrzymane w tradycyjnej, greckiej architekturze. Jednym z nich jest przepiękny, zabytkowy Ratusz; góruje nad miejscowością w sąsiedztwie malowniczej starówki. To doskonałe miejsce na niezapomniany ślub za granicą, którego wyjątkowość na zawsze uchwycicie na pięknej sesji fotograficznej w greckim stylu.

ŚLUB NA PLAŻY

Ceremonia ślubna na plaży nie musi być tylko marzeniem. Tę niezwykłą możliwość powiedzenia sobie „tak” w otoczeniu białego, miękkiego piasku i błękitnej tafli Morza Egejskiego, gwarantują malownicze plaże wyspy Kos. Zachód słońca spektakularnie łączący się z linią morza zapewni Parze Młodej najbardziej romantyczne chwile i na zawsze pozostanie w pamięci gości.

ŚLUB NA WYSEPCE KASTRI Z REJSEM STATKIEM

Niewielka wyspa Kastri to przepiękne, kameralne miejsce leżące u wybrzeży Kos. Na jej terenie znajduje się urocza, biało-błękitna kapliczka św. Mikołaja doskonale prezentująca się na pamiątkowych zdjęciach; to w niej odbywają się zaślubiny. Pary Młode i goście dopływają na Kastri niewielkim statkiem; rejs gwarantuje nie tylko niezapomniane przeżycia rodem z wakacji, ale także podkreśla romantyzm tego niezwykłego dnia.

ŚLUB NA TERENIE RESTAURACJI, TAWERNY

Klimatyzowana restauracja położona nad miastem Kos to doskonała okazja do przeżycia ceremonii ślubnej połączonej z tradycyjnym wielkim, greckim weselem. Z jej tarasu rozpościera się niezwykły krajobraz będący połączeniem widoku na stolicę wyspy i wybrzeży Turcji. To idealne miejsce na ślub zaplanowany na dużą liczbę gości i wykonanie najpiękniejszej sesji fotograficznej, a także okazja do skosztowania największych perełek kuchni greckiej.

GALERIA

Jesteście zainteresowani ślubem za granicą? Napisz lub zadzwoń do nas!

ŚLUB ZA GRANICĄ W 3 KROKACH

O wyspie

Wyspę Kos charakteryzuje niezwykle bogata roślinność; nazywana jest Ogrodem Egejskim. Drzewa i krzewy kwitną tutaj bez przerwy o każdej porze roku, tworząc jeden z najpiękniejszych krajobrazów na mapie Grecji.

Kos to także miękkie, piaszczyste plaże z ciepłą, krystalicznie czystą wodą oraz tradycyjna, grecka architektura: białe, pełne uroku budowle i tawerny ze znakomitą kuchnią śródziemnomorską. Piękno tej niewielkiej wyspy stale ściąga do siebie zakochanych, zdecydowanych na ślub za granicą wśród romantycznych wód Grecji.