Project Description

ŚLUB NA ZAKYNTHOS

Rodzaj Ślubu:
Ślub cywilny & symboliczny & kościelny

Strefa czasowa:
Polska – 1h

Waluta:
Euro

Sezon:
od kwietnia do listopada

DOSTĘPNE WARIANTY

ŚLUB NA CAMEO

*Plus opłata za wynajęcie na wyłączność zatoki

Kameralna wyspa Cameo jest gwarancją najromantyczniejszej ceremonii zaślubin. Odbywa się w wynajętej na wyłączność zatoczce otoczonej przez potężne, obrośnięte zielenią klify i błękitnej tafli Morza Jońskiego – w tym samym miejscu może odbyć się przyjęcie weselne. Bajkowy krajobraz to doskonałe miejsce na wykonanie romantycznej sesji fotograficznej, którą warto rozpocząć od wiszącego drewnianego mostu.

ŚLUB NA PLAŻY

Wyspa Zakynthos cieszy się ogromną popularnością turystów i Par Młodych zdecydowanych na wzięcie ślubu za granicą przede wszystkim ze względu na malownicze, piaszczyste plaże i przepiękne, błękitne morze. Ceremonia może odbyć się na każdej z nich, na którą tylko zdecydują się zakochani; wybór jest naprawdę duży, chętnie więc pomożemy w dobraniu miejsca idealnego na romantyczne zaślubiny.

ŚLUB NA KAMERALNEJ PLAŻY Z REJSEM STATKIEM

Zatoka Wraku, zwana inaczej Navagio Beach lub najpiękniejszą zatoką na świecie, z całą pewnością zasługuje na ten drugi przydomek. Wypełnia ją krystalicznie czysta, przezroczysta wręcz woda, przez którą bez problemu widać wapienno dno – nadaje jej to niezwykłego, intensywnie turkusowego koloru. Zatokę otaczają z trzech stron białe, kamienne klify, podkreślając jej bajkowy klimat. Ceremonia ślubna w takiej scenerii, na żwirowej plaży w okolicy słynnego wraku statku, to prawdziwe spełnienie marzeń!

ŚLUB W RESTAURACJI, VILLI

Wyspa Zakynthos to potęga eleganckich oraz tradycyjnie greckich tawern i restauracji. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wziąć ślub za granicą w klasycznym stylu, łącząc go z pięknem egzotycznej scenerii. Lokale, w których organizowane są ceremonie, mają niesamowity widok na Morze Jońskie i jego krajobraz; zaślubiny na terenie jednego z tarasów w blasku zachodzącego słońca to jedyne tak romantyczne przeżycie.

ŚLUB NA POMOŚCIE W KIPSELI

Drewniany pomost, a w tle turkusowe morze będzie wymarzonym tłem Waszej ceremonii marzeń. Taras znajduje się przy tawernie, która słynie z wyśmienitej greckiej kuchni. Idealna lokalizacja, aby połączyć ślub wraz z weselem w plenerze.

ŚLUB NA TARASIE

ŚLUB KOŚCIELNY LUB KONKORDATOWY

GALERIA

Jesteście zainteresowani ślubem za granicą? Napisz lub zadzwoń do nas!

ŚLUB ZA GRANICĄ W 3 KROKACH

O wyspie

Zakynthos to trzecia pod względem wielkości wyspa w archipelagu Wysp Jońskich; na podium z całą pewnością wyróżnia ją jej niezaprzeczalne piękno – często nazywana jest rajską. To tutaj znajduje się najpiękniejsza zatoka na świecie – Wraku, doskonale obrazująca urok wyspy Zakynthos.

Intensywnie błękitne, czyste wody Morza Jońskiego, złote, miękkie piaski malowniczych plaż, znakomite restauracje oferujące majstersztyki kuchni greckiej – to doskonałe miejsce na ślub jak z bajki. Piękno wyspy to także idealne miejsce na podróż poślubną, a przy tym na zawsze pozostanie wyjątkowym tłem albumu ślubnego Pary Młodej.