Project Description

ŚLUB NA SANTORINI

Rodzaj Ślubu:
Ślub cywilny & symboliczny

Strefa czasowa:
Polska – 1h

Waluta:
Euro

Sezon:
od kwietnia do listopada

DOSTĘPNE WARIANTY OD 2100€ (w cenie koszt wynajęcia tarasu)

TARAS NUMER 1

Taras umiejscowiony jest w pobliżu stolicy Santorini – Thiry. Tak wyjątkowa lokalizacja gwarantuje zapierający dech w piersi widok na wulkan i przepiękny zachód słońca, na których tle możemy wykonać niezwykłą sesję fotograficzną.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 2

Taras znajduje się w urokliwej miejscowości Pyrgos. Jego duży obszar będzie doskonałym wyborem przy dużym ślubie za granicą. Gwarantuje jeden z najpiękniejszych widoków w Grecji – wprost na kalderę wulkaniczną i malowniczy zachód słońca. Obok tarasu znajduje się restauracja z doskonałym jedzeniem, będąca świetną propozycją na imprezę weselną.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 3

Taras jest położony w malowniczej miejscowości Megalochori. Charakteryzuje go wyjątkowy wystrój, jedyny w swoim rodzaju na całej wyspie Santorini. Umożliwia odbycie ceremonii zaślubin również w godzinach późnopopołudniowych, skąpany w romantycznych promieniach zachodu słońca. Na jego terenie znajduje się restauracja umożliwiająca odbycie niezapomnianego wesela.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 4

Zlokalizowany jest w miejscowości Imerovigli pełnej restauracji oferujących znakomite, greckie potrawy. Doskonałe położenie tarasu gwarantuje niezwykły widok na wulkan i zachód słońca; możliwość odbycia ceremonii w godzinach późnopopołudniowych zapewni możliwość wykonania sesji fotograficznej, która zachwyci wszystkich.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 5

Biały taras położony w miejscowości Imerovigli tuż nad turkusową wodą Morza Egejskiego. Znajduje się na terenie obiektu hotelowego. To idealne miejsce do odbycia samej kameralnej ceremonii zaślubin (do 40 gości) na tle malowniczego, greckiego krajobrazu.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 6

Taras znajduje się w miejscowości Imerovigli, często nazywanej Balkonem Santorini. Umiejscowiony jest na malowniczym terenie obiektu hotelowego. Propozycja doskonała do odbycia kameralnej ceremonii zaślubin na wyjątkowym tle kaldery wulkanicznej oraz przepięknej wyspy Thirassy z uroczym miasteczkiem Oia.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 7

Malowniczy taras w miejscowości Pyrgos, znajdujący się na terenie restauracji serwującej między innymi najznakomitsze potrawy kuchni greckiej. Taras charakteryzuje przepiękna, kamienno-drewniana architektura i wyjątkowy widok na panoramę wyspy Santorini; doskonałe miejsce na wyjątkową sesję fotograficzną.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 8

Wyjątkowość tarasu charakteryzuje jego położenie; mieści się na terenie znanej winiarni w miejscowości Megalochori. Romantyczne usytuowanie gwarantuje odbycie ceremonii ślubnej na tle przepięknej zieleni bujnej roślinności i spektakularnych zachodów słońca.

VILLA GEM

Villa Gem to urokliwy obiekt willowy położony w tradycyjnej greckiej miejscowości Pyrgos. Jest doskonałym miejscem na odbycie kameralnego i większego ślubu za granicą (do 100 gości) na przepięknym tarasie z górskim krajobrazem. Za dodatkową opłatą można skorzystać z oferty restauracji położonej tuż obok tarasu, organizującej w niej niezapomniane przyjęcie weselne. Istnieje także możliwość zarezerwowania całego obiektu: tarasu wraz z willą, restauracją i dodatkowo basenem.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 9

Niezwykle romantyczny taras położony w miejscowości Megalochori. Ceremonia ślubna odbyta na jego terenie gwarantuje niezapomniane zdjęcia na tle wulkanu i zapierającego dech w piersiach krajobrazu: krystalicznie czystej wody, greckiej architektury i przepięknego zachodu słońca.

GALERIA

Jesteście zainteresowani ślubem za granicą? Napisz lub zadzwoń do nas!

ŚLUB ZA GRANICĄ W 3 KROKACH

O wyspie

Wyspa Santorini to idealne miejsce na ślub za granicą. Charakteryzuje się wyjątkowym krajobrazem; błękitna woda Morza Egejskiego, piaszczyste i kamieniste plaże, wspaniałe klify, zapierający dech w piersiach wulkan czy potężna kaldera to tylko część uroku tej greckiej wyspy.

Nie bez powodu jest nazywana jedną z najpiękniejszych greckich wysp czy wyspą zakochanych – panuje tu naprawdę romantyczny klimat. Santorini jest miejscem, które z całą pewnością podkreśli piękno Waszej miłości.