Project Description

ŚLUB NA KRECIE

Rodzaj Ślubu:
Ślub cywilny & symboliczny

Strefa czasowa:
Polska – 1h

Waluta:
Euro

Sezon:
od kwietnia do listopada

DOSTĘPNE WARIANTY

ŚLUB NA PLAŻY OD 990€

Ślub marzeń na piaszczystej plaży otoczonej Błękitną Flagą Europy może stać się rzeczywistością. Zorganizujemy dla Was uroczystość jak z bajki w okolicy malowniczych miejscowości Kavros lub Rethymno. Piękno chwili podkreśli stojąca w tle, zdobiona kapliczka, a po uroczystości zapewnimy wyjątkową kolację w jednym z beach barów lub tradycyjnej kreteńskiej tawernie. Ślub na plaży to również okazja do zatrzymania wspomnień na niezapomnianej sesji fotograficznej w otoczeniu palm, wysokich gór i złocistego piasku.

ŚLUB NA TARASIE OD 1490€

Powiedzcie sobie „tak” na kamiennym tarasie w otoczeniu krystalicznie czystej wody i wysokimi górami w tle. To nie tylko podkreślenie piękna Waszego uczucia, ale także możliwość odbycia prawdziwie greckiego wesela. Świętując zawarcie związku małżeńskiego, dołączycie do swojej ślubnej sesji fotograficznej romantyczne zdjęcia na tle zachodu słońca i zjecie uroczystą kolację nad wodą. Ślub na tarasie to płatki róż u Waszych stóp, białe kwiaty dookoła altany i wesele do białego rana w greckiej klimatyzowanej tawernie.

ŚLUB PRZY KAPLICZCE W HERSONISOS
OD 1450€

Kapliczka znajduje się w okolicy Hersonissos na prywatnej posesji, gdzie znajduje się elegancka restauracja. Pozwala ona na połączenie ceremonii ślubnej wraz z ucztą weselną.

ŚLUB PRZY KAPLICZCE W GEORGOUPOLIS
OD 1370€

GALERIA

Jesteście zainteresowani ślubem za granicą? Napisz lub zadzwoń do nas!

ŚLUB ZA GRANICĄ W 3 KROKACH

O wyspie

Kreta zajmuje pierwsze miejsce na podium największych greckich wysp – jej powierzchnia pozwoliłaby na uznanie jej za osobne państwo. Pod względem wielkości zwraca na siebie uwagę również znajdujący się na wyspie wąwóz Samaria, będący z kolei najdłuższym w Europie i skrywającym jedną z najpiękniejszych plaż Grecji – Balos.

Potęga Krety to nie tylko wszystko, co ogromne, ale przede wszystkim czyste piękno; kameralne plaże jak z obrazka, klimatyczne kawerny i wszechobecna grecka kultura. To idealne miejsce na przeżycie wymarzonego ślubu za granicą – egzotyczny krajobraz, kuchnia śródziemnomorska i romantyczne plaże rodem z wakacji.